БАЖАННЯ ЗБЕРЕГТИ РОДИНУ НА МЕЖІ З САМОЗНИЩЕННЯМ. ЧИ ВИПРАВДОВУЄ ПОДРУЖНЯ РЕВНІСТЬ ФІЗИЧНЕ І СЕКСУАЛЬНЕ НАСИЛЬСТВО?

«Ви боїтесь сказати щось не так в присутності свого чоловіка адже можете отримати кулаком у груди за кожне невірно сказане слово?»

– отаке питання я задав на початку тестування моїй сьогодняшній респондентці. Вона відповіла «Так» і це, на превеликий жаль і біль, була правда. Ірина Никончук 27 років, тендітна дівчина з села Мар’янівка Рівненської області. Переступивши поріг мого кабінету страх у очах жінки можна було помітити неозброенним оком. Але що це, страх, що її брехню викриють? Що змушує Ірину боятись? Що, або ж… хто?

Перевірка на поліграфі Ірини Никончук


Доброго вечора, шановні. Що не тестування, то нові приголомшливі відвертості з життя українців. Здавалося б, молода родина з Рівненської області, двоє дітей, свекруха, що прийняла невістку як свою, роботящий чоловік, який працює на благо сім‘ї та вірна, безмірно кохаюча свого обранця, дружина, що може бути не так? Неконтрольовані ревнощі, побиття та навіть сексуальне насильство вмить плямують білосніжну історію щасливої родини.

На «Детектор Брехні» Ірину привело бажання довести чоловіку, що він у неї єдиний і за всі 11 років подружнього життя вона не зраджувала його. Ревнощі змушують Володимира, чоловіка Ірини, робити жахливі речі. Він дозволяє собі принижувати дружину при інших, бити та всіляко ображати.
Сварки стали невід‘ємною частиною життя подружжя. Чи відбулася зрада та хто насправді руйнує сім’ю? З’ясовую сьогодні я – Володимир Ведмідь.


Поліграфолог Володимир Ведмідь

В ході тестування Ірина зізналась, що відчуває себе спокійніше та щасливіше коли чоловік їде на роботу до Києва, адже знає, сварок не буде. Каже, що сумує за коханим та звичайно чекає його, але конфлікти стали регулярними. Вона вважає, що для чоловіка є скоріш робочою силою, а не близькою людиною. І так, дійсно, поліграф дав підтвердження цих почуттів. Жінка боїться розмовляти в присутності чоловіка, бо за неправильні слова може отримати кулаком у груди.

Хочу зазначити, що під час тестування Ірина поводила себе досить скуто. Страхи я помітив як за фізіологічними ознаками, так і за її статурою і мовленням.

І це, скоріш, був страх жінки, яка чогось боїться. Але чого саме?

Дружина довела невинність за допомогою перевірки на поліграфі


«Ви переконані, що Володимир б’є Вас в присутності свекрухи, аби Ви знали своє місце?». На жаль, ствердна відповідь була істиною. Чоловік вважає собі хазяїном, тож коли дружина «не промовчить, то получить ляща». Доходило до того, що під час занадто емоційних сварок Ірина отримувала ногою у спину. Найстрашніше, що це було на вулиці в присутності інших. І от я знову став свідком заяви про домашнє насильство. Дійсно, під час тестувань не завжди ці заяви правдиві, але по реакціях: по шкірно-гальванічній реакції, по фотоплетизмі, по диханню та артеріальному тиску я переконався, Ірина не бреше. Тепер мені зрозуміло чого боїться дівчина.

Фізичне насильство не єдине, що присутнє у житті жінки.

Чоловік дозволяв собі насилувати Ірину, будучи у стані алкогольного сп’яніння, маніпулюючи тим, що якщо дружина не задовільнить його потреби він піде до іншої дівчини.

Перевірка на поліграфі дружини

Тестування на детекторі брехні творить дива. Після почутого Володимир покаявся, що усвідомив які жахливі вчинки робив насправді та навіть заплакав. Він дав слово Ірині, що більше ніколи не буде підіймати на неї руку чи якось кривдити. Хочу вірити у те, що такі серйозні слова будуть дотримані, адже поліграф пітдвердив щирість почуттів та вірності Ірини до Володимира. Нехай у цій історії буде хеппі енд. А я та Всеукраїнська Асоціація Поліграфологів докладемо всі зусилля для цього.


#ведмідьдіє

Посилання на повний випуск нижче:

Ірина Нікончук: б’є – значить любить? Детектор брехні випуск 14 від 03.05.2021