БАТЬКО-ТИРАН ЧИ ВИТОНЧЕНІ МАНІПУЛЯЦІЇ ХИТРОЇ ДОНЬКИ? ЯК ЗНАЙТИ ПРАВДУ КОЛИ КОЖЕН ВВАЖАЄ СЕБЕ ПРАВИМ?

«Він бив мене, катував, виганяв на вулицю та заставляв працювати, коли я була ще дитиною!» Такі резонансні заяви почув я від своєї сьогоднішньої респондентки. Наталья Гнеушева, 32 роки, місто Київ. Наталья – самотня мати, стверджує, що все життя терпіла знущання від батька, але чому саме зараз вирішила звернутись за допомогою до поліграфа? Колись жінці вдалось вирватись з сімейного пекла і мешкати окремо, але життєві обставини змусили її з сином повернутись до батьків. Вона стверджує, що перебуває під постійним тиском і за допомогою участі у «Детекторі Брехні» хоче розповісти всім правду про батька в надії, що після проекту чоловік злякається осуду. Чи вдасться їй зробити це? Давайте розбиратись разом.


Наталья Гнеушева проходить тест на поліграфі

Одразу перейдемо до першого питання, аби чітко зрозуміти природу конфлікту. «Правда, що батько з 13-ти років примушував Вас працювати і забезпечувати себе самостійно?». Ствердна відповідь виявилась правдою. Батько Наталії, Валерій, впевнений, що дитина має нести якусь копійку у сім’ю, а судить він з себе, бо у 16 років пішов з дому та почав працювати на виробництві. Тому він казав своїй дочці «ти не медаль, що б просто так висіти на моїй шиї та їсти мій чесно зароблений хліб». Це глибоко образило Наталію. Далі виявилось, що Валерій дозволяв собі приводити коханку додому, коли дружина була на нічній зміні.

Маленька Наталія все бачила і розуміла чому батько з чужою жінкою зачиняються у кімнаті і розстеляють постіль.

Багато з подробиць минулого Валерій не пам’ятає, та навіть не звертає увагу, але майже дослівно все пам’ятає його дочка – це залишало глибокий слід у її свідомості.


Поліграфолог Володимир Ведмідь

На жаль, описане вище це лише квіточки у порівнянні з тим, що виявилось далі.

«Ви бачили, як батько катував Вашу матір із застосуванням паяльника?»

Наталія відповіла «Ні» і це виявилось правдою. Але! Я виявив по тремору, по диханню значні реакції, вони були настільки вражаючі та інформативні, що я сміливо припускаю, що Наталія була, можливо, свідком криків. Насилля від батько йшло настільки часто, що це могло відкластись в її пам’яті, хоча й особисто вона нічого не бачила.

Схоже, все ж таки проблема у Валерії, адже наступне питання просто не залишає можливостей для виправдування чоловіка. Або ж ні? «Правда, що батько бив Вас вагітну?». Ствердна відповідь була істиною. Як виявилось, будучи вагітною Наталія зайшла до квартири батьків після планового огляду у лікаря аби пообідати і відпочити. Про візит доньки батько заздалегідь не знав, тому був дуже обурений її присутністю. Він заламав руки донці та пару разів вдарити її по п’ятій точці.


Поліграми

Але, давайте змінимо фокус уваги з Валерія на Наталію. «Ви ладні терпіти знущання батька тому, що неспроможні заробити гроші на оренду квартири?». Дівчина відповіла «Так». Комунальні податки сплачує мама, квартира – власність батька. Виявилось, що Наталія просто не хоче працювати та винаймати квартиру адже звинувачувати Валерія простіше. Дівчина постійно виправдовує свою бездіяльність відсутністю освіти, можливостей, каже, що в неї психологічні проблеми, батько-тиран, але насправді за цим всім стоїть лише один чинник – лінь.

«Ви краще витратите гроші на власні задоволення, ніж на потреби сина?». Відповідь «Так» була, на жаль, правдою.


Перевірка на поліграфі дочки

«Ви коли небудь мріяли аби батьки померли і залишили Вам у спадок квартиру?». Наталія відповіла «Ні» і це…брехня!

У ході дослідження я виявив чому вона терпить батьків і причина – квартира. І на підсвідомості вона радо чекає цієї події. Навіть після таких карколомних заяв Гнеушева прийняла позицію того, що тест «замовлений» і телебачення все підлаштувало так, аби вона не отримала гроші за чесні відповіді у проекті.


Що ж, друзі, респонденти бувають різні і ті, що вважають себе найрозумнішими дуже негативно реагують коли я вщент розгромлюю їх «залізну» брехню. Я – представник чесності тому апріорі не дозволю собі комусь обманювати мене. Звертайтесь, Всеукраїнська Асоціація Поліграфологів ладна вивести на чисту воду кожного.


#ведмідьдіє

Посилання на повний випуск нижче:

Наталья пытается доказать, что ее отец – тиран. Детектор лжи выпуск 16 от 14.12.2020