БАЙДУЖІСТЬ МАТЕРІ, ЩО ЛЕДВЕ НЕ ДОВЕЛА ДОНЬКУ ДО САМОГУБСТВА

Завжди важко шукати істину у відносинах матері та дитини. У відносинах, які мали б бути надзвичайно міцними, щирими та близькими. На жаль, досить часто буває навпаки. Саме така ситуація спіткала мою сьогоднішню респондентку.

Діана Тамасійчук має надзвичайно болісний та проблематичний зв‘язок із власною мамою. Вже 22 роки дівчина намагається отримати від матері підтримку та щирість. Сьогодні Тамасійчук вдається до крайнощів – дуже особиста розмова з найріднішою людиною на всю країну за допомогою поліграфу.

Нове тестування для «Детектору Брехні» на СТБ і я, Володимир Ведмідь, обіцяю Вам – байдужим після цієї історії не залишиться ніхто.

Перевірка на поліграфі доньки

Мати Діани ігнорує доньку та не приймає реальність, у якій її власна дитина самовільно пішла до інтернату.

Діана думала про самогубство та притаїла домагання з боку дорослого чоловіка, адже дівчина впродовж всього свого життя не отримує від мами належної підтримки та турботи. Діана заявляє, що просто словами ця ситуація не вирішиться, тому дівчина привертає увагу до наболівшого за допомогою детектору брехні. Вона звикла справлятися з усіма проблемами самотужки, повністю забезпечувати себе фінансово та не чекати ні від кого турботи ще з досить раннього віку. Звичайно, мати Діани згодна прийти на поміч доньці, але дівчина розуміє, що це може спричинити ще більші негаразди у стосунках.

Отже, перше питання, що вже задає розуміння та масштаб сьогоднішньої проблеми,

«Ви приховуєте від матері власні проблеми, адже боїтеся, що вона перестане з Вами спілкуватися?». Відповідь «Так»

негайна реєстрація реакцій, психологічний аналіз поведінки респондента та розшифровка поліграми. Я виявив, що дихання дуже прискорилось та стало частішим, ніж звичайно. Це свідчить про те, що ця тема дуже хвилююча для дівчини. Вона приховує свої проблеми, складні ситуації в житті, бо вирішує їх сама. Я помітив – Діана дуже боїться втратити стосунки з мамою, тому так знецінює себе.


  Багато тисяч тестів за плечима та ряд професіональних навичок дають мені змогу робити максимально детальний аналіз респондента та загальне розуміння проблематики ще в період передтестової бесіди, вже після першого питання моя впевненість зростає в геометричній прогресії, адже я розумію – я не схиблю.

Діана має старшу сестру, відносини з якою зовсім не складаються. Мама дівчат має позицію «я не знаю, чому вони такі, я не знаю, чому Діана себе так веде, я любила доньок однаково». Жінка не розуміє та не хоче розуміти, що поведінка дітей напряму залежала від виховання ще змалечку. Тамасійчук самовільно пішла до інтернату будучи підлітком, аби тільки не жити з матір’ю. Цілодобові докори батька, сварки, побиття мами на очах у дітей психологічно травмували Діану. Дівчина зізналась, що ніколи не відчувала себе як вдома, і не має цього відчуття дотепер.

Поліграфолог Володимир Ведмідь

Тяжке дитинство вплинуло на зрілість Діани, наразі вона не знайомиться з чоловіками та не хоче дітей, дівчина має проблеми з довірою та боїться повторити гіркий досвід матері по відношенню до своїх дітей. Вітчим дівчинки проганяв її з власного дому та дозволяв собі підіймати на Діану руку, матір заступалась за доньку, але для того, щоб розлучитися з чоловіком їй знадобилось декілька років. Жінка вважає, що має право на власне життя та створення романтичних стосунків, але погоджується з тим, що діти важливіше.


Тамасійчук приховала від матері те, що її домагався 55-річний чоловік.

Дівчині було 18 і це був власник квартири, яку вона на той момент винаймала. Наступне питання було дуже болісним для Діани. «Це правда, що Ви хотіли покінчити життя самогубством адже втомилися від байдужості матері?». Під час дослідження я побачив 2 шкірно-гальванічні реакції, відповідь «Так» підтверджувала усвідомлення того, що дівчина прагне, щоб матір відчула ту ж біль, що і вона.

Використання поліграфу для порозуміння дочки та матері

Останні питання буди досить резонансними та шокуючими. Я спитав, чи мріяла колись Діана вбити рідну сестру, аби залишитись єдиною та улюбленою донькою. Відповідь «Ні» виявилась правдою. Попри всі негаразди у сім’ї, дівчина ладна іти на контакт та працювати заради покращення стосунків, навіть не відчуваючи взаємності.

Завжди важко проводити тестування у сімейних питаннях. Відчуваєш надзвичайну відповідальність та розумієш, коли людина довіряє тобі найпотаємніше, права на помилку не існує. Всеукраїнська Асоціація Поліграфологів та я, виконавчий директор, Володимир Ведмідь принципово дотримуємся такої філософії у перевірках на будь-яку тему.

Ми не дозволяємо собі схибити!

#ведмідьдіє

Посилання на повний випуск нижче:

Діана Тамасійчук про ігнор матері та ненависть сестри. Детектор брехні випуск 6 від 08.03.2021

#ведмідьдіє