Адвокат Костира С.М. пройшов тест на поліграфі щодо тиску на суддю

До Всеукраїнської асоціації поліграфологів (ВАП) звернувся відомий адвокат Костира Сергій Миколайович.

Повідомив, що його звинувачують в тиску на суддю. Звинувачення досить серйозне, а справа вже набула резонансу як серед суддів, так і серед адвокатів.


Виконавчим директором ВАП Ведмідем В.А. було вивчено надані Костирою С.М. матеріали справи, також було відібрано пояснення Костири С.М. щодо подій, які мали місце 09 серпня 2018 року у приміщенні Броварського суду, Київської області.

За результатами вивчення матеріалів було прийнято рішення провести тест на поліграфі адвоката Костири та з’ясувати, які діяння він вчиняв останній 09 серпня 2018 року в Броварському суді у кабінеті судді Білик Г.О., яка його звинувачує в тиску на неї.


В даному випадку замовник дослідження та досліджувана особа були тотожними. Таке відбувається кожного разу, коли особа бажає довести свою непричетність до звинувачень, які їй закидають. Адже поліграф – це, перш за все, інструмент встановлення істини та доведення не тільки причетності до злочинів і правопорушень, а й непричетності та відсутності винних діянь.


Враховуючи матеріали справи, до перевірки на поліграфі Костири С.М. були погоджені наступні питання:

  1. Чи є достовірними показання Костири С.М. про те, що 09 серпня 2018 року він не заходив без дозволу (не вривався) до кабінету судді Білик Г.О.
  2. Чи є достовірними показання Костири С.М. про те, що 09 серпня 2018 року він не звинувачував суддю Білик Г.О. в отриманні хабаря.
  3. Чи є достовірними показання Костири С.М. про те, що він ніколи не ініціював та не давав згоду на розміщення рекламних біг-бордів зі своїм зображенням у місті Бровари.
  4. Чи є достовірними показання Костири С.М. про те, що суддя Білик Г.О. 09 серпня 2018 року не повідомляла його про тиск на неї з його боку.
  5. Чи є достовірними показання Костири С.М. про те, що 09 серпня 2018 року він не висловлював будь-які погрози на адресу судді Білик Г.О.

Результати тесту на поліграфі та певні моменти його проведення нижче на відео* та у висновку (публікуються виключно на підставі дозволу замовника/досліджуваної особи Костири С.М.):

 
 

 

 


* Відеозапис тесту на поліграфі є відредагованим та не синхронізованим з відео поліграми з високою точністю, приводяться для наочності сприйняття та не підлягають методичному аналізу в даній редакції.

ПОСЛУГИ