Перше засідання комітету поліграфологів АПКБУ


10 грудня 2019 року відбулось перше засідання комітету поліграфологів Асоціації Професіоналів Корпоративної Безпеки України (АПКБУ).

 

Головував на установчому засіданні голова Правління АПКБУ Сергій Погребной. Він повідомив, що комітет поліграфологів — це вже тринадцятий комітет Асоціації Професіоналів Корпоративної Безпеки, а загальна кількість членів Асоціації вже понад 100 осіб.


Членами комітету поліграфологів АПКБУ також стали відомі поліграфологи України: Іван Башта, Олексій Дружинець, Лігія Бауер, Мар’яна Цивінська, Євгеній Красюк та Євген Ситнік.
Таким чином, комітет об’єднав представників не тільки двох найбільших громадських об’єднань поліграфологів «Всеукраїнська асоціація поліграфологів» та «Колегія поліграфологів України», а й двох шкіл та методик проведення поліграфних досліджень.

Але вже відразу між членами комітету було досягнуто домовленості про те, що «партійна» приналежність та різниця в методичних підходах будуть винесені осторонь роботи комітету, натомість буде продуктивна робота з популяризації професії «поліграфолог» та донесенні бізнесу можливостей поліграфа у сфері корпоративної безпеки.