Експерт-поліграфолог Ведмідь В.А. отримав грамоту від РНБО

????Дуже приємно, коли тебе цінують.
????️Мені, як і Вам, не завжди головна матеріальна винагорода за свою працю.
????️З плином часу цінності змінюються, а патріотичний дух, який я увібрав з Черкаської землі, не дозволяє залишитись осторонь при вагомих подіях.


????️До діла: в 2019 році мені довелось активно попрацювати з заступником РНБО Кривоносом Сергієм Григоровичем в напрямку проведення досліджень з використанням поліграфа. Провели досить багато перевірок, і, повірте, отримали дуже корисні результати. Детальніше не можу, самі розумієте.
????️Всі дослідження, які я провів, були безкоштовні. Це була моя особиста ініціатива. Ніхто не просив і не натякав. Я не приймав участі в АТО, я не був активним волонтером, не перераховував кошти на Армію. За останні дві позиції мені дещо соромно, бо прохання надходили. Поміж тим, я в рік сплачую біля 250 тис.грн податків і десь всередині вважав, що свою долю я вношу (таке собі виправдання знаходив). Тому безкоштовне проведення цих тестів стало для мене можливістю знайти діалог із совістю та пригасити внутрішні голоси, які запитували «А що ти зробив для країни, яка знаходиться в стані війни?».
????️Даний пост насамперед не для піару, хоча без нього в наш час нікуди. Даний пост для тих, кого так само гризе совість. Для тих, хто внутрішньо радіє (може не голосно, так тихенько), що його не відправили в АТО. Для подібних мені. Знаходьте можливості і допомагайте країні. Не Президенту, не Уряду, не комунальникам, а своїй країні.
????️Я ж і надалі готовий безкоштовно проводити тести на поліграфі для учасників АТО, Армії України, у резонансних справах, де сплатити просто немає можливості. Звертайтесь. 0969669000

З Вами у потрібну хвилину

Володимир Ведмідь