ХТО ТАКА ЮЛІЯ ПАНКРАТОВА І ЧОМУ ЇЇ ЗАРАЗ АСОЦІЮЮТЬ З ІЛЛЕЮ КІВОЮ?

Спершу давайте познайомимося з гостею проєкту – це Юлія Панкратова. Юлія прийняла участь в проекті “Детектор брехні” на каналі СТБ, в якому поліграфолог Володимир Ведмідь проводить перевірки на детекторі брехні та виводить на чисту воду всіх, хто хоче заробити грошей, проте не сказати ВСЮ правду.

Вона знається на організації конкурсів краси, віднедавна почала освоювати професію телеведучої, одна з найуспішніших жінок України.

Юлія Панкратова проходить поліграф

Юлія Панкратова в кріслі поліграфолога з під’єднаними до неї давачами поліграфа “Рубікон”, що фіксують дихання, тиск крові та потовиділення

Проте більшість впізнає її за зовсім іншою історією: Верховна Рада, Ілля Ківа, мастурбація, екран телефону з повідомленням від Юлії. Звичайно, така новина розлетілася, як гаряча перепічка, і від вчорашньої бездоганної репутації бізнес-леді не залишилося нічого.

Перевірка на поліграфі Юлії Панкратової

Не даремно кажуть, що вихід з будь-якої ситуації є, і правда завжди виявляється, а ми цьому залюбки допомагаємо. Саме таким шляхом і вирішила піти Юлія, а от виправдано чи ні – цікаве питання. Часто люди йдуть на поліграф з надією обдурити його, начитавшись сумнівних статей в інтернеті або просто з вірою в себе.

Юлія Панкратова на передачі Детектор Брехні

Тест на детекторі брехні Юлія пройшла успішно, хоч і були чітко зафіксовані випадки нещирості

Досить цікаво було дізнатися, все таки, на чиєму ж боці правда, а отже, і Вас мучити не будемо. Стосовно Юлії, історія виявилася надуманою і роздутою, адже потрапити не в той час, не в те місце доводилося кожному з нас, а ця історія з подібним сюжетом, адже, як показав поліграф: інтимного листування з Іллею Ківою не було, а крім того, ні романтичних стосунків, ні чогось більшого однозначно.

В ході дослідження та при спілкуванні Юлія вразила мене не тільки своєю яскравою зовнішністю, а і розумом та вихованістю. Вона зовсім не схожа на зарозумілих та поверхневих дівчат, яких ми звикли бачити в мажорному житті. Навпаки, дуже тактовна і щира.

Ось такі висновки поліграфолога Володимира Ведмідя і тесту на детекторі брехні. Перевірка на поліграфі – це можливість довести свою правду та захистити репутацію.
Вдалий кадр та влучне слово зробили свою справу на відмінно.


Про те, як проходив сам тест і які були його результати, Ви можете дізнатись на сайті телеканалу СТБ, проект “Детектор брехні”.

#ведмідьдіє

#ведмідьтестує